Afgelopen vrijdag maakten 21 trainers van MvR kennis met de Vton app. De app voor telefoon en tablet bevat voetbaltrainingen passend bij elke leeftijd en niveau. Hiermee hebben onze trainers een prachtig hulpmiddel in handen om de trainingen beter en gevarieerder te maken.

De avond begon met een demonstratietraining door Frank van Huet waarbij hij onze JO11-1 spelers aan het werk zette. Na dit practische gedeelte volgde de theoretische uitleg van de werking van de app in ons clubgebouw. Geïnteresseerd werd gekeken naar de spelsituaties en de video’s in de app. Na een vragenrondje werd deze geslaagde avond afgesloten.

Volgende week vrijdag organiseert de technische commissie een trainersclinic waarbij looptrainer Jeroen Reintjes onder andere laat zien hoe een goede warming up in elkaar zit en hoe een goede manier van lopen je stabiliteit in het veld vergroot.