Vrijdagavond organiseerde MvR in samenwerking met looptrainer Jeroen Reintjes een clinic voor voetbaltrainers met als onderwerp looptechniek. Jeroen liet de verzamelde trainers, waaronder twee uit Boxtel, zien op welke manier je een goede warming-up afwerkt en hoe je een goede manier van lopen en lichaamsstabiliteit kunt verwerken in een voetbaltraining. Met behulp van een powerpoint en video’s liet Jeroen zien wat belangrijk is bij een goede en functionele looptechniek.

Na het theoretische gedeelte volgde een warming-up en training van onze JO13-1 waarin Jeroen in praktijk liet zien wat hij in het theoretische gedeelte verteld had.

Wij als technische commissie van MvR denken dat we onze trainers op deze manier nog beter helpen om goede trainingen te geven. Jammer genoeg was het weer niet best en daardoor misschien de opkomst minder dan verwacht. De kans bestaat dat de clinic een vervolg krijgt in de winterstop.