Chaos aan de Montferlandsestraat

Je hoeft geen verkeersdeskundige te zijn om vast te kunnen stellen dat het bezoek aan ons sportpark regelmatig leidt tot parkeerchaos aan  de Montferlandsestraat. Met gevaarlijke situaties, overlast en irritaties tot gevolg.

De gemeente Montferland is zich inmiddels aan het beraden hoe ze deze situatie structureel kunnen aanpakken. Maar daar hoeven we niet op te wachten want met een paar eenvoudige afspraken kunnen we zelf een eind maken aan deze onhoudbare situatie. Plaats uw auto in  de vakken of op het Trapveldje, waar het parkeren sinds een paar maanden officieel is toegestaan. Parkeer uw auto in elk geval niet dubbel en/of voor de uitrit van de buurtbewoners!

Als we allemaal een beetje opletten en bereid zijn om af en toe een paar meter verder te lopen, wordt het nog gezelliger en veiliger op en om ons mooie sportpark.

Namens het bestuur van vv MvR alvast hartelijk dank!