Vrijdag a.s.  (24 nov) vindt de 4e editie van de ‘MvR Jobmax Voetbalquiz’ plaats in het clubgebouw van vv MvR.

Onder het motto ‘iedereen heeft verstand van voetbal’ worden teams bestaande uit 2 personen, door quizmaster Bert Velthausz aan de tand gevoeld.  Tussen de verschillende spelrondes door is er voldoende tijd om bij te praten en DJ RJB zal zorgen voor de broodnodige muzikale ondersteuning.  Genoeg ingrediënten dus voor een gezellige maar zeker ook leerzame avond!

Nieuw is dit jaar de ‘Berghse Kernen Competitie’, waarvoor zich inmiddels teams van 10 personen uit Stokkum, Lengel en ’s-Heerenberg hebben gemeld,  die uit gaan maken waar ze de meeste kijk op het spelletje hebben. Teams uit andere kernen worden van harte uitgenodigd zich in deze strijd te mengen.

Aanmelden zowel voor tweetallen als voor de Berhse Kernen Competitie, kan door een mail te sturen naar info@vv-mvr.nl