Het was weer een zeer geslaagde aftrap, daar zijn we bij MvR natuurlijk heel erg blij mee maar we realiseren ons ook dat dit niet mogelijk was geweest zonder:

Onze klusploeg kanjers, die zoals ieder jaar zorgden voor de versiering en het opruimen, ‘d’Olde Waskupen’ van wie we het podium mochten lenen, Ed, Freek en Toon die de muntenverkoop voor hun rekening namen, Daniel onze impressario die ook dit jaar de artiesten contracteerde, Pien en Jet, die als enige de zaal stil kregen, Kees die speciaal overkwam uit Genève om een prachtige ode aan Theo te brengen, Billeke die Bloody Mary deed herleven, Bokkie die andermaal bewees op geen enkele carnavalsavond te mogen ontbreken, de Barghse Jonges die misschien wel voor de laatste keer ‘Gèèl en Zwat’ zongen, Thijs en Peter met hun prachtige mottolied, Tied Zat & Friends die spölden alsof hun leve d’r van afhing, de Guppies die pas naar 3 ‘Zugabes’ het podium mochten verlaten, het Valentino Trio die, i.v.m. ziekte, slechts met zijn tweeën waren, Hein die als een echte gastheer de hele avond aan elkaar lulde, de Grote en Kleine prins met hun gevolg, gewoon omdat ze er waren, de medewerkers achter de bar, die allen zeilen bij moesten zetten maar dat met verve deden, Frans die een persoonlijk record ‘vaten aansluiten’ vestigde, DJ RJB die we er om 01.00 uur van moesten overtuigen dat het nu écht mooi was geweest en natuurlijk Lia voor de prachtige foto’s waarvoor ze terecht een onderscheiding ontving!

En natuurlijk gaat onze dank ook uit naar alle bezoekers, dat waren er gelukkig heel veel, die samen zorgden voor een prachtige avond, zonder wanklank.

De feestcommissie.