Natuurlijk gaan we ook dit jaar weer zomeravondvoetballen bij MvR. En wel op dinsdag 11 en woensdag 12 juni (poulewedstrijden), terwijl alle teams nogmaals in actie komen tijdens de eindronde op vrijdag 14 juni.

Het MvR Terborgse Wijncentrale Zomeravondvoetbal Toernooi is een evenement waarbij presteren en gezelligheid, hand in hand gaan. De opzet zal in grote lijnen gelijk zijn aan die van de succesvolle edities voorgaande jaren. Echter in verband met de renovatie van ons sportpark is er dit keer plek voor maximaal 24 teams.
 
Inschrijven kan door een mail te sturen naar info@vv-mvr.nl onder vermelding van de naam van het team, de contactgegevens en de vermelding of je in een recreatieve dan wel prestatieve poule ingedeeld wilt worden.
 
Tot ziens op het MvR Terborgse Wijncentrale Zomeravondvoetbal Toernooi!