Onder grote publieke belangstelling vond gisteren op ons sportpark het 1e internationale Tijmentoernooi plaats.
Dankzij het prachtige weer (een half uur voor aanvang brak de zon door……), het sterke deelnemersveld (met o.a. de Graafschap, Borussia M√∂nchengladbach en Rot Weiss Essen) √©n de perfecte organisatie (het klopte vanaf de 1e tot de laatste minuut), werd het een dag om nooit te vergeten, met heel veel plezier maar ook met flink wat ‘brok in de keel’ momenten.
Er is ongetwijfeld een prachtig bedrag opgehaald t.b.v. het Tijmen Fonds. Daarnaast hebben ‘s-Heerenberg en MvR zich, met dank aan de grote belangstelling van de landelijke media, van hun allerbeste kant kunnen laten zien. En we konden ook nog eens genieten van veel spannende en sportieve wedstrijden.
Maar het allerbelangrijkste is dat we met zijn allen op een indrukwekkende wijze aan de ouders en familie hebben getoond dat we onze voetbalvriend Tijmen niet zijn vergeten en dat dat ook nooit zal gebeuren
Langs deze weg willen we iedereen die daaraan mee heeft gewerkt, en dat waren er velen, hartelijk danken.